همواره در تنگناهای زندگی فرصتهای طلایی مانند تکه الماس هایی که در تاریک ترین نقاط معدن ناگهان بیرون می زنند، وجود دارند و اگر این فرصت ها سمت و سوی صحیح بخود بگیرند می تواند تبدیل  به هستهء جاذبی شود که افراد متخصص در زمینه های مختلف را دور هم گرد می آورد تا همه از تلاش گروهی خود ذینفع  و بهره مند شوند و یک برند موفق و محبوب از دل این همکاری متولد شود.

شرکت جهان پوشش مانا  JMP در بحرانی ترین شرایط اقتصادی جهانی، شروع پاندمی کرونا در دسامبر 2019 تاسیس شد  و تولید خود را بلافاصله با برند پوشاک زنانه” مانا رز  ”  آغاز کرد.

هدف اصلی موسس این شرکت بانو ماناعمویی  در درجه اول راه اندازی مجموعه ای بود تا با تجمیع نیروهای متخصص اما بیکار، بخصوص بانوان سرپرست خانوار، خودسرپرست و بدسرپرست  در کشور ایران ،امکان درآمد و پویش را برایشان فراهم نماید.

برند مانا رز از ابتدا با مدلهایی ، طبق ایده ها ی شرقی و لطافت خطوط و فرمهای نو و همچنین  نوآوری های صنعت پر سرعت و پرمخاطب پوشاک شکل گرفت تا به زنان سراسر جهان چون شاخه گل رزی زیبا تقدیم گردد..

با هدف منحصر به فردنمودن برند مانا رز ؛ تولیدات شرکت جهان پوشش مانا،  بخش مهمی از توان تولید شرکت را  درطراحی و تولید پارچه متمرکز نموده است.

به کارگیری جمعی از طراحان پارچه در اقصی نقاط کشور، دستاورد مهم دیگر شرکت جهان پوشش مانا است که در راستای کارافرینی و بکارگیری جوانان هنرمند ایرانی محقق شده است تا برند ” مانا رز ” با بهرمندی ازجدیدترین تکنولوژی های چاپ پارچه و رنگ های دارای درجه کیفیت جهانی در کارخانه جات داخلی تولید شود و در جهان بدرخشد.

maanarose